Zápasy - JARO 2024
r. 2009-2010 - Jaro 2024
Krajská soutěž *st. žáci*
Datum | Den | Hodina | Domácí | Hosté | Výsledek |
30.03. | So | 9:00 | Velká Polom | Hlučín B | 1:11 |
06.04. | So | 10:00 | Kravaře | Velká Polom | 6:0 |
14.04. | Ne | 9:00 | Velká Polom | Polanka n. O. | 0:6 |
20.04. | So | 9:30 | Hlubina | Velká Polom | 4:0 |
27.04. | So | 9:00 | Velká Polom | Bruntál B | 4:4 |
04.05. | So | 12:45 | Kobeřice | Velká Polom | 0:4 |
08.05. | St | 10:00 | Kylešovice | Velká Polom | |
12.05. | Ne | 9:00 | Stará Bělá | Velká Polom | |
19.05. | Ne | 11:30 | Heřmanice | Velká Polom | |
25.05. | So | 9:00 | Velká Polom | Dolní Benešov | |
01.06. | So | 10:00 | Bolatice | Velká Polom | |
09.06. | Ne | 10:00 | Poruba B | Velká Polom | |
16.06. | Ne | 10:00 | Velká Polom | Město Albrechtice |
r. 2011-2012 - Jaro 2024
Krajská soutěž *ml. žáci*
Datum | Den | Hodina | Domácí | Hosté | Výsledek |
30.03. | So | 10:45 | Velká Polom | Hlučín B | 5:1 |
06.04. | So | 11:45 | Kravaře | Velká Polom | 1:3 |
14.04. | Ne | 10:45 | Velká Polom | Polanka n. O. | 2:11 |
20.04. | So | 11:15 | Hlubina | Velká Polom | 3:4 |
27.04. | So | 10:45 | Velká Polom | Bruntál B | 5:1 |
04.05. | So | 14:30 | Kobeřice | Velká Polom | 3:5 |
08.05. | St | 11:45 | Kylešovice | Velká Polom | |
12.05. | Ne | 10:45 | Stará Bělá | Velká Polom | |
19.05. | Ne | 10:00 | Heřmanice | Velká Polom | |
25.05. | So | 10:45 | Velká Polom | Dolní Benešov | |
01.06. | So | 11:45 | Bolatice | Velká Polom | |
09.06. | Ne | 11:45 | Poruba B | Velká Polom | |
16.06. | Ne | 11:45 | Velká Polom | Město Albrechtice |
r. 2009-2010 - Podzim 2023
Krajská soutěž *st. žáci*
Datum | Den | Hodina | Domácí | Hosté | Výsledek |
19.08. | So | 9:00 | Velká Polom | Kravaře | 2:4 |
26.08. | So | 10:30 | Polanka | Velká Polom | 14:0 |
30.08. | St | 16:30 | Hlučín B | Velká Polom | 10:0 |
02.09. | So | 9:00 | Velká Polom | Hlubina | 2:8 |
10.09. | Ne | 10:00 | Bruntál B | Velká Polom | 2:1 |
16.09. | So | 9:00 | Velká Polom | Kobeřice | 3:1 |
23.09. | So | 9:00 | Velká Polom | Stará Bělá | 4:2 |
30.09. | So | 9:00 | Velká Polom | Heřmanice | 9:2 |
07.10. | So | 9:00 | Dolní Benešov | Velká Polom | 1:6 |
14.10. | So | 9:00 | Velká Polom | Bolatice | 1:4 |
21.10. | So | 9:00 | Velká Polom | Poruba B | 4:2 |
28.10. | So | 10:00 | Albrechtice | Velká Polom | 1:4 |
05.11. | Ne | 9:00 | Velká Polom | Kylešovice | 0:10 |
r. 2011-2012 - Podzim 2023
Krajská soutěž *ml. žáci*
Datum | Den | Hodina | Domácí | Hosté | Výsledek |
19.08. | So | 10:45 | Velká Polom | Kravaře | 3:0 |
26.08. | So | 9:00 | Polanka | Velká Polom | 1:12 |
30.08. | St | 15:00 | Hlučín B | Velká Polom | 4:2 |
02.09. | So | 10:45 | Velká Polom | Hlubina | 5:4 |
10.09. | Ne | 11:45 | Bruntál B | Velká Polom | 2:13 |
16.09. | So | 10:45 | Velká Polom | Kobeřice | 5:4 |
23.09. | So | 10:45 | Velká Polom | Stará Bělá | 7:1 |
6.10. | Pá | 10:45 | Velká Polom | Heřmanice | 4:1 |
7.10. | So | 10:45 | Dolní Benešov | Velká Polom | 1:3 |
14.10. | So | 10:45 | Velká Polom | Bolatice | 9:4 |
21.10. | So | 10:45 | Velká Polom | Poruba B | 8:1 |
28.10. | So | 11:45 | Albrechtice | Velká Polom | 1:7 |
05.11. | Ne | 10:45 | Velká Polom | Kylešovice | 2:1 |
MU pouze pro registrované hráče.
Nutné teplé sportovní oblečení, soupravy
V případě nehratelných ploch se utkání ruší na místě.